fbpx
MDomy.pl Budujemy Domy Modułowe

Produkcja

Nowoczesna hala produkcyjna

Posiadamy zaawansowaną produkcyjnie halę, wyposażoną w najnowsze urządzenia pozwalające znacznie skrócić czas produkcji modułów. Nasza firma jest gotowa do zaprojektowania i zbudowania domku modułowego o dowolnej złożoności funkcjonalnej, w każdym regionie Polski. Pracujemy wydajnie i nigdy nie poświęcamy jakości na rzecz szybkości.

MDomy.pl Budujemy Domy Modułowe

Korzyści Posiadania domu modułowego

Nowoczesne domy z modułów prefabrykowanych to rozwijająca się technologia budowy zabudowy podmiejskiej. Budowa domków prefabrykowanych pod klucz nie wiąże się z użyciem ciężkiego sprzętu i nie wymaga kładzenia ciężkiego fundamentu. Wszystko to jest korzystne dla Klienta, gdyż znacznie oszczędza czas i pieniądze. Przy niewielkiej wadze kosztowny fundament nie jest potrzebny do zainstalowania domów modułówych. Wystarczy najprostszy fundament powierzchniowy z bloków na równym obszarze.

Dom prefabrykowany składa się ze standardowych modułów fabrycznych, montuje się je na miejscu tak szybko, jak to możliwe, a razie potrzeby można je szybko zdemontować i przetransportować w inne miejsce. Składany dom lub dom mobilny (dom z prefabrykatów) można wykorzystać jako tymczasowe, pełnofunkcyjne mieszkanie podczas budowy domu głównego, a następnie wynająć itp. Dlatego domy prefabrykowane otrzymują od właścicieli tylko pochlebne recenzje i stale zyskują na popularności na rynku polskim.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Skontaktuj się z nami, aby wycenić projekt lub skonsultować szczegóły.

Używamy plików cookie, aby zapewnić lepsze doświadczenie przeglądania. Zobacz więcej